Юні сумоїсти здобули медалі чемпіонату Європи. ФОТО

02.10.2019 15:10   -
Автор:
В угорському місті Сігетсентміклош відбувся чемпіонат Європи з сумо серед юніорів та юнаків, на якому харківські спортсмени завоювали 12 медалей, у тому числі 4 золоті.
Участь у змаганнях взяли понад 500 спортсменів з 11 країн, а за підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 22 золоті, 9 срібних і 27 бронзових медалей. Вагомий вклад у загальний успіх внесли сумоїсти Харківської області. На їх рахунку – 4 золоті та 8 бронзових нагород.
У змаганнях серед юніорів (спортсмени до 18 років) Святослав Калашніков став переможцем у командних змаганнях, а також виборов дві бронзові медалі – у ваговій категорії понад 100кг та абсолютній ваговій категорії.
Серед юніорок Дарина Коритіна стала чемпіонкою в командних змаганнях та бронзовою призеркою – в абсолютній ваговій категорії.
Найбільшу кількість медалей харків’яни здобули в змаганнях серед юнаків до 16 років. Ганна Фоміцька завоювала «золото» в командних змаганнях, а також бронзові нагороди – у вазі понад 70кг та абсолютній ваговій категорії.
Ярослав Гамов став переможцем у командних змаганнях, а Євген Труфанов – бронзовим призером у ваговій категорії до 75кг.
Серед юнаків до 14 років Микита Каневський завоював бронзову медаль у вазі до 65кг. Також харківські борці стали бронзовими призерами в командних змаганнях.