В Ізюмському районі викрили двох колаборанток (фото)

Правоохоронці підозрюють у колабораціонізмі 45-річну та 49-річну місцевих мешканок Ізюмського району. Про це повідомляють Харьковские известия.
Встановлено, що одна з жінок з травня 2022 року добровільно обійняла посаду «головного спеціаліста відділу документаційного забезпечення тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області». Колаборантка виконувала розпорядження, надані начальником відділу документаційного забезпечення тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації району.
Друга жінка з липня 2022 року обіймала посаду «головного спеціаліста відділу благоустрою та оперативного планування тимчасової цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області» та виконувала розпорядження, надані начальником відділу благоустрою та оперативного планування тимчасової окупаційною військово-цивільною адміністрацією.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube
За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.
24 травня дізнавачі Ізюмського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ізюмської окружної прокуратури повідомили зловмисницям про підозру у скоєнні злочину.


ОСТАННІ НОВИНИ
- Коли перевірять наявність бомбосховищ у Харкові? Відповідь мерії (відео)
- Зміни в мобілізаційних правилах: хто може бути призваний на військову службу з червня
- Останній дзвоник – онлайн. Як у Харкові завершився навчальний рік в умовах війни (відео)
- У Харкові під час повітряної тривоги відкриті усі укриття: карта
- Підтримка підприємців та робота на деокупованих територіях – відбулась сесія Харківської облради (відео)