Держекоінспекція розрахувала мільярдні збитки довкіллю через обстріли Каразінського

23.01.2023 17:34   -
Держекоінспекція розрахувала мільярдні збитки через обстріли Каразінського

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна значно постраждав через масовані ракетні удари та обстріли армії рф. Злочинні дії росіян заподіяли мільярдні збитки. Про це повідомляють  Харьковские известия.

За інформацією прес-служби університету, станом на 22 березня 2022 у університета не залишилося жодного непошкодженого корпусу.

Так, 2 березня рашисти обстріляли будівлю економічного факультету, що на вулиці Мироносицькій, 1. Від будівлі залишились лише стіни.

5 березня через ворожі обстріли було зруйновано університетський спорткомплекс по вулиці Отакара Яроша, 14.

11 березня – корпус Фізико-технічного факультету, розташований на вулиці Курчатова, 31.

18 березня – будівлю Інституту державного управління по проспекту Героїв Харкова, 75.

Значних руйнувань зазнали будівлі гуртожитків університету, що розташовані в різних районах міста.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Харківської області зафіксовано шкоду, заподіяну довкіллю злочинними бойовими діями росіян.

Згідно розрахунків державних інспекторів, загальна площа пожеж, які сталися внаслідок ракетних ударів по будівлям учбових корпусів та гуртожитків, склала більше ніж 36 тис. м2, що спричинило викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та завдало довкіллю шкоди в розмірі 14 млн 374,36 тис. грн.

Руйнування будівель університету внаслідок ракетних обстрілів призвело до засмічення будівельними відходами, відходами скла та уламками бойових ракет та снарядів земельних ділянок загальною площею 39835 м2. А заподіяна довкіллю шкода склала більше ніж 2 млрд 309 млн. грн.

Матеріали за цими фактами передані Спеціалізованій екологічній прокуратурі Харківської області.

ОСТАННІ НОВИНИ: