Жителям деокупованих територій Харківщини передали 50 тонн гуманітарної допомоги

20.09.2022 17:10   -
Новини Харківщини: 50 тонн гуманітарної допомоги передали у Липці та Тишки

У звільнені населені пункти Харківського району доставили продукти та засоби гігієни від обласного гуманітарного штабу і представництва Червоного Хреста. Про це повідомляють Харьковские известия.

Більш ніж 40 тонн гуманітарної допомоги привезли у Липці. Зараз тут мешкає близько 1000 людей. З першого дня повномасштабного вторгнення рф ця громада була окупованою.

Людям, які залишилися в селі, привезли продукти тривалого зберігання: м’ясні, рибні та овочеві консерви, макаронні вироби, чай, каву, солодощі, воду тощо. Також доставили необхідні засоби особистої гігієни та продуктові набори, що формують у Харкові.

Гуманітарний конвой також прибув у деокуповані Черкаські Тишки, де на сьогодні лишається близько 300 жителів. Загалом людям привезли близько 10 тонн продуктів і засобів гігієни.

На сьогодні, 20 вересня, жителям Харківської області, що тривалий час жили у російській окупації, вже відвезли понад 450 тонн продуктів та інших необхідних речей. Допомога прибула в Балаклійськіу, Ізюмську, Шевченківську, Чкаловську, Циркунівську та інші деокуповані громади.

Раніше ми повідомляли про те, щоу громадах Харківщини створять військові адміністрації.