Укрпошта випустить поштову марку з кримським мостом

09.10.2022 16:10   -
Новини Харкова: Укрпошта випустить поштову марку з кримським мостом

Укрпошта анонсувала випуск поштової марки «Кримський міст на біс!». Автор випуску Юрій Шаповал – український художник-живописець, працює у техніці живопису, графіки та інсталяції. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на Укрпошта.

Як зазначає поштовий оператор, тираж марок складатиме 7 млн екземплярів. Номінальна вартість марки М (бо міст), дорівнює вартості 18 грн за марку або 126 грн за аркуш з 7 марок.

До марки буде випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та картку. Окрім основного сюжету, марка містить кілька цікавих деталей і натяків: недопалок в руках у героїні, як свідчення того, що останнім часом окупанти дуже потерпають від куріння в заборонених місцях, легковий автомобіль окупантів, що рушив у прірву, гублячи награбовані пральні машини та інше добро, Байрактар, що «випадково» пролітав над мостом, розбитий ворожий танк, який у складі колони переправлявся окупантами на фронт.

«Кримській міст, що з’єднує тимчасово окупований Кримський півострів із росією, – незаконне будівництво, що в рамках повномасштабної війни, розпочатої росією 24 лютого 2022 року, активно використовувався окупантами для підкріплення своєї армії»-, зазначили в Укрпошті.

Варто зазначити, що деталі щодо дати виходу марки та умов продажу будуть оприлюднені додатково.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про коронавірус у Харкові: актуальна статистика на 9 жовтня 2022 року.