У Немишлянському районі Харкова усувають аварію на водоводі діаметром 1400 мм (фото)

10.01.2023 11:20   -
Новини Харкова: Комунальники усувають аварію на водоводі 10.01.2023

У понеділок, 9 січня, бригадами КП «Харківводоканал» було оперативно ліквідовано 12 пошкоджень на ділянках водоводів та упорядковано 13 оглядових колодязів. Про це повідомляють Харьковские известия.

Сьогодні, 10 січня, бригадами АВР заплановано проведення ремонтних робіт на 17 ділянках трубопроводів холодного водопостачання. Зокрема, у Немишлянському районі ремонтники інтенсивними темпами здійснюють комплексні роботи на водоводі діаметром 1400 мм по вулиці Павла Скоропадського.

«З огляду на те, що цей трубопровід забезпечує водою мешканців кількох районів міста, вирішили проводити комплекс ремонтні заходи без відключення харків’ян від водопостачання. Попередньо запаслися необхідною технікою та матеріалами. Роботи виконують досвідчені бригади, а тому впораємось у встановлені терміни», – поінформував начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Немишлянського району Павло Гладков.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

Читайте також: За перший тиждень року комунальники в Харкові усунули 75 аварій на водоводах

Раніше ми повідомляли про те, що у селі Молодова на Харківщині повністю відновили електропостачання.