На Харківщину прибув Поїзд святого Миколая (фото)

22.12.2022 14:06   -
На Харківщину прибув Поїзд святого Миколая - Укрзалізниця

«Поїзд Святого Миколая» продовжує свій рух за графіком до прифронтових та деокупованих районів. Сьогодні він прибув до Харківщини. Про це повідомляють Харьковские известия.

На станції Занки Святого Миколая зустрічали понад 100 дітей. На маленьких харків’ян чекали подарунки від UNICEF, святкові конкурси та веселощі.

Нагадаємо, 19 грудня у перший рейс вирушив Поїзд святого Миколая – спільний проєкт Укрзалізниці та ЮНІСЕФ. Три рейси Поїзда святого Миколая привезуть понад 33 000 подарунків тим, хто дуже на них чекає та заслуговує – дітям на деокупованій Донеччині, Харківщині, у Миколаєві та Херсоні. Поїзд міститиме «залізну резиденцію» святого Миколая, тому окрім подарунків привезе театралізоване дійство прямо у спеціально облаштованому вагоні.

Читайте також: Юних мешканців Основ’янського району Харкова привітали зі святом Святого Миколая

Укрзалізниця та ЮНІСЕФ у цьому проєкті співпрацюють із військово-цивільними адміністраціями. Розуміючи, що не всі діти регіону матимуть змогу прийти до станції, частину подарунків передадуть напряму ВЦА. Далі вже їм належить розподілити подарункові набори за списками дітей до 10 років, що проживають у відповідних громадах.

Раніше ми повідомляли про те, що до Дня Святого Миколая в Харкові артисти Харківського театру для дітей та юнацтва створили для дітей казку під землею.