Харківська легкоатлетка здобула золоту медаль на чемпіонаті України

26.06.2023 16:41   -
Харківська легкоатлетка Зайцева здобула золото на чемпіонаті України

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 року народження та молодше проходив з 23 по 25 червня в Кропивницькому. Про це повідомляють Харьковские известия.

Золоту медаль на чемпіонаті України здобула харківська легкоатлетка Альбіна Зайцева.

Харків’янка показала найкращий за суперниць результат в бігу на 100 м з бар’єрами – 14.24 сек. Найближчу конкурентку Тетяну Шаповалову з Дніпропетровської області, яка посіла друге місце, Альбіна випередила на 0.11 секунди.

Наступними змаганнями для легкоатлетів Харківської області стане юніорський чемпіонат України, який 1 та 2 липня відбудеться в Луцьку.