Ірина Деха стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

15.12.2022 10:54   -
Харківська спортсменка Деха стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

Чемпіонкою світу з важкої атлетики стала харківська спортсменка Ірина Деха. Про це повідомляють Харьковские известия.

На чемпіонаті світу з важкої атлетики, що проходить у Калі (Колумбія), розіграли медалі у ваговій категорії до 81 кг.

Харків’янка Ірина Деха та Аліна Марущак з Хмельницького разом піднялися на п’єдестал пошани після виступу у ривку. Українки показали два найкращі результати (122 кг та 119 кг відповідно) та виграли мале “золото” та “срібло”.

У поштовху українки виступили невдало і за сумою двох вправ не потрапили до трійки призерів. Деха взяла 138 кг та завершила змагання четвертою. Марущак підняла 137 та посіла шосте місце.

Раніше ми повідомляли про те, що видатний литовський піаніст зіграв на горі Кременець під Харковом.