Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 13 жовтня

13.10.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 13 жовтня 2022 року

Астрологічний прогноз на 13 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Небажано відповідати агресією на агресію: дайте людині відчути силу власної злості, “віддзеркаливши” її – для цього достатньо просто не помітити її зухвалої поведінки.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Рідкісний дар красномовства, яким нагородять вас зірки цього дня, дозволить переконати у своїй правоті навіть найупертіших і найнезговірливіших опонентів: вам вдасться знайти потрібні докази й аргументи.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

День, коли потрібно жити своїм розумом: дослухатися до чужих порад небажано, особливо якщо вам активно їх нав’язуватимуть – подумайте, в чому полягає інтерес того, хто це робить.

Рак (22 червня – 23 липня)

Час є сприятливим для роботи над помилками – як професійними, так і особистими: проаналізувавши вчинки останнього часу, ви легко зрозумієте, що і де зробили не так.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не варто робити своїм кредо єзуїтський слоган про те, що мета виправдовує засоби: можливо, сьогодні він дозволить вам досягти бажаного, та згодом вам не дорікне в цьому лише лінивий.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Велика ймовірність того, що хтось із близького оточення спробує переконати вас, змусивши вчинити не так, як ви хотіли: не варто цього робити – жаль, який ви відчуєте згодом, виявиться запізнілим.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Будь-яку справу, до якої ви сьогодні братиметеся, необхідно спочатку ретельно обміркувати та проаналізувати можливі сценарії її розвитку, і лише потім діяти: велика ймовірність неприємних сюрпризів.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Добро, зроблене вами сьогодні іншим людям, одразу повернеться до вас збільшеним у рази, тож не варто скупитися – врешті-решт ваша благодійність, якщо можна так висловитися, швидко “окупиться”.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Присвятіть вільний від роботи час побутовим клопотам: вони дозволять вам не лише впорядкувати та прикрасити навколишній простір, а й налаштуватися на позитивний і добросердний лад.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Час, проведений вдома з близькими людьми, може, всупереч очікуванням, призвести до сварок і, як наслідок, до охолодження у стосунках: використовуйте сьогоднішній день для того, щоб відпочити від своїх близьких.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

День – звісно, за наявності такої можливості – краще провести на самоті: спілкування з людьми може призвести до неприємних ексцесів, наприклад, сварок і конфліктів, які не одразу вдасться врегулювати.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не варто ухвалювати важливі рішення у професійній – і особливо в особистій – сфері: вони виявляться помилковими, а виправити їх, найімовірніше, вже не вдасться – запущений процес неможливо буде зупинити.