Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 28 червня

28.06.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28 червня 2022 року

Астрологічний прогноз на 28 червня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють «Харьковские известия».

Овен (21 березня – 20 квітня)

За першої ж нагоди зірки рекомендують вирушати за місто – ближче до природи і якомога далі від смогу та суєти: так вам вдасться відволіктися від похмурих думок і утримати себе від негативних помислів і вчинків.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Відчувши слабкість, не намагайтеся подолати її штучним шляхом – наприклад, за допомогою кінської дози кави: ефект буде нетривалим, а реакція організму – болісною.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Якщо хтось захоче поділитися з вами плітками під виглядом останніх новин, відмовтеся від їхнього обговорення: не варто брати на себе негатив, який ви отримаєте внаслідок цього.

Рак (22 червня – 23 липня)

Небажано розпочинати нові та серйозні проєкти: на них доведеться витратити багато сил, яких ви зараз не маєте, тож їх навряд чи вдасться довести до переможного кінця.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не варто ні з ким сваритися, навіть якщо вам здасться, що для цього існують поважні причини: конфлікт може виявитися значно серйознішим, ніж видаватиметься напочатку.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Представникам вашого знаку сьогодні необхідно дотримуватись максимальної обережності: не спілкуйтеся з незнайомими людьми, особливо якщо вони робитимуть вам дивні – і двозначні – пропозиції.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Цього дня головний ваш ворог у професійній діяльності – порожні розмови: вони заберуть у вас не лише сили, а й час – не встигнете озирнутися, як з’ясується, що робочий день уже минув.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Внутрішній негатив, який накопичився до цього дня, може прориватися назовні у вигляді роздратування і навіть агресії: якщо стримати емоції не вийде, спробуйте спрямувати їх у мирне русло – наприклад, на роботу.

Стрілец (23 листопада – 21 грудня)

День несприятливий для фінансових операцій будь-якого ступеня складності: навіть щоденні покупки сьогодні потрібно робити з обережністю, інакше доведеться пошкодувати про викинуті на вітер гроші.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Зі своїми колегами намагайтеся спілкуватися виключно на професійні теми – будь-які інші розмови можуть стати причиною серйозного конфлікту, який вам зовсім ні до чого.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Моральне напруження може призвести до фізичного нездужання, яке зробить вас тимчасово непрацездатними, тому використовуйте будь-яку можливість, аби відпочити й розслабитися.

Риби (20 лютого – 20 березня)

День несприятливий для будь-яких переговорів – як ділових, так і особистих: вам навряд чи вдасться досягти взаєморозуміння, ви зробите лише гірше і на залагодження стосунків піде багато сил і часу.