Позачергові вибори мера Харкова: першими зареєструвалися Немічев і Добкін

21.09.2021 16:12   -
Позачергові вибори мера Харкова: першими зареєструвалися Немічев і Добкін

Сьогодні, 21 вересня, перший день реєстрації кандидатів в мери від місцевих партій та самовисуванців згідно календарному плану, затвердженому Центральною виборчою комісією. Вже є перші кандидати. Повідомляють «Харьковские известия».

Спільно подали документи представник «Нацкорпуса» та права рука Авакова в регіоні Костянтин Немічев та екс-мер Харкова Михайло Добкін. Обидва зареєструвалися як самовисуванці.

Про Немічева відомо, що він став переможцем праймериз демократичних сил Харкова. Але згодом демократи від деяких партій відмовились від підтримки його кандидатури як єдиного кандидата від демократичних сил. Наразі представник «Нацкорпуса» позиціонує себе як патріота і сьогодні саме як єдиний кандидат від проукраїнських сил подав документи у Територіальну виборчу комісію на реєстрацію кандидатом на посаду Харківського міського голови.

Колишній голова Харківської ОДА і екс-народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін заявив, що йде у мери Харкова після смерті Геннадія Кернеса.

Нагадаємо, Михайло Добкін і на жовтневих місцевих виборах подавався на цю посаду, але потім зняв свою кандидатуру на користь Кернеса.

Михайло Добкін під час цьогорічної виборчої кампанії також говорив про свої домовленості із Арсеном Аваковим, а нещодавно за допомогою Авакова в інтересах Добкіна була організована протестна акція під Офісом президента з вимогою розслідувати процедуру передачу влади в Харкові після смерті Геннадія Кернеса.

Таким чином, на харківських виборах патріотичні сили готові до узгоджених дій. Нагадаємо, офіційна виборча кампанія у Харкові розпочалася 11 вересня, а вибори мають відбутися 31 жовтня 2021 р.