Зникнення російського атомного підводного човна з бази, та чи можлива атака рф території Польщі (відео)

03.10.2022 16:40   -

Атомний підводний човен К-329 «Білгород» зник з бази. Про це заявили в розвідці США. Атомна субмарина вийшла в Арктику для випробування в районі Карського моря саме ракетної торпеди “Посейдон”, відомої під кодовою назвою “Статус-6”. За даними міжнародних експертів, «Посейдон» здатний генерувати таку радіоактивну хвилю, що може стерти цілі мегаполіси. Про це пишуть в італійському виданні («La Repubblica»).

Це абсолютно нова категорія зброї, яка змусить змінити принципи планування операцій західних Військово-морських сил МС, що призведе до нових вимог та нових засобів протидії

Дискусії, розмови та навіть прямі погрози від конкретних осіб у форматі «Це не блеф», щодо ядерної зброї вже не перший місяць на слуху спільноти чи не всього світу. Одні залякані, інші вже вивчають покрокові дії у випадку, якщо…. Треті ж ж прогнозують, чи отримає відповідь рф за застосування ядерної зброї. В Америці натякнули, якщо таке станеться, то США із союзниками знищать російські війська та техніку в Україні й потоплять Чорноморський флот. Якраз це вже озвучив колишній директор ЦРУ Девід Петреус.

Просто, щоб дати вам гіпотетичне уявлення, ми б відповіли, очоливши НАТО — колективні зусилля, які знищили б усі звичайні російські сили, які ми можемо побачити та ідентифікувати на полі бою в Україні, а також у Криму й кожен корабель у Чорному морі.

Ще одне резонансне припущення днями озвучили в Сенаті США. Там не виключають, що росія може атакувати польські аеропорти. А причина цьому, кажуть в комітеті розвідки, серія поразок, що зазнала рф у війні проти України.

Якщо він (Володимир Путін, – ред.) вирішить, наприклад, що озброєння НАТО, озброєння Європи й озброєння США для України не просто призведе до того, що він програє війну, але й підірве його контроль над владою… цілком можливо, що він може в кінцевому підсумку завдати удару по деяких з цих місць розподілу, через які надходять ці постачання, в тому числі всередині Польщі.

А будь-який удар по країні Європи, може привести до дуже серйозних наслідків, оскільки Польща – територія, яку захищає НАТО.