Зміни законодавства — для захисту інтересів українців

05.01.2013 18:08   -
Автор:

Інна Богословська народний депутат України

-Це високотехнологічне виробництво вимагає довгих грошей, це не ті гроші, які можна вкласти у торгівлю і за рік вже починати отримувати прибутки, це довгострокові інвестиції, які потребують 4, 5, 8, 10 років щоб пішов прибуток і була самоокупність проектів.

З наступного року, як і передбачено у кодексі, податок на прибуток буде ще зменшено — на три відсотка. Це дасть можливість українському бізнесу вкладати більше грошей у виробництво, кажуть депутати. Хоча і на цьому законодавці зупинятися  не збираються. На думку нардепів кодекс вже зараз потребує додатковий змін, особливо, що стосується розвитку приватного підприємства.  

Дмитро Святаш народний депутат України

-Существует достаточно большое количество наработок по улучшению Налогового кодекса, достаточно большое количество обращений избирателей от малого и среднего бизнеса, которых не устраивает существующее положение вещей. То же самое касается и таможенного кодекса.

Ще одна новація Нового року — податок на розкіш. За круте авто, велику квартиру, будинок чи земельну ділянку тепер доведеться кожного року сплачувати до державної скарбниці. Власник звичайних квартири новий закон не торкнеться, вони не платитимуть — нічого. Решта, в кого площа помешкання більша за сто двадцять метрів — на рік сплачуватимуть податок від однієї до трьох тисяч гривень. Теж саме стосується і власників будинків : до двохсот п'ятидесяти метрів — нічого, більше площа — від тисячі до трьох тисяч на рік.  З нового року змінилися правила і реєстрації нерухомого майна. Тепер це в повноваженнях виключно державної реєстраційної службаи. БТІ, яке раніше цим займалися, права віднині такого не має. Сама ж процедура реєстрації майна кардинально не зміниться. Проте стане більш простішою: мінімум інстанцій, менше довідок та фіксована плата за реєстрацію -  сто дев'ятнадцять гривень. І головне, всі дані про власників майна зберігатимуться у єдиній комп'ютерній базі, з найвищим рівнем захисту.

Олег Дробот начальник реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції

-На сегодняшний день функционирует единый реестр, в который по сути погрузли все реестры, которые действовали до 1 января 2013 года и каждое действие в данном реестре фиксируется, поэтому получение несанкционированной информации исключено.

Зміни законодавства — для захисту інтересів українців. Серед законів, що набули чинності з початку року – найбільш очікуваний «Про зайнятість населення». Стосовно правил, затверджених на державному рівні – роботодавці за створення нових робочих місць отримають податкову пільгу. Підприємствам, що прийматимуть на роботу безробітних та недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці громадян – гарантується компенсація виплати єдиного соціального внеску. Таким чином студенти та молоді фахівці, люди зрілого та передпенсійного віку, яких раніше неохоче брали на роботу -  отримали від державни економічні гарантії свого працевлаштування. Попереду, кажуть народні обранці, вирішення питань, пов"язаних  із захистом зовсім юних українців. Держава, на думку депутатів, повинна гарантувати всім своїм громадянам безпечне сьогодення.        

Ірина Горіна народний депутат України

-Это будет касаться проблемы детей и так называемый комендантский час для детей: чтобы дети после 10 часов вечера, определенного возраста не находились на улице и родители несли за них ответственность, и все что касается, это как пример, и все что касается патриотического, идеологического  воспитания молодежи.

Першим кроком у вихованні молоді, впевнені нардепи від Харківщини, може стати запропонований на розгляд Верховної Ради законопроект про «правила вживання алкогольних напоїв та обмеження їх продажу у нічний час». Схожі положення, ще кілька років тому були затверджені депутатами Харківської міської ради і впроваджені у Першій столиці. Час, впевнені нардепи, підтвердив необхідність їх реалізації і на державному рівні.

Олена Мітясова, Євген Клочко, Харьковские Известия.