Зміни у соціальній та житлово-комунальній сферах у селищі Вільшани на Дергачівщині

26.09.2012 21:56   -
Автор:

Селище Вільшани. Тутешній будинок культури, понад півсторіччя не бачив ремонту. Тепер заклад не впізнати. Тут повністю реставрували фасад та полагодили дах будівлі. Чимало змін і всередині: відремонтовані класи для занять музикою, виставковий хол, актова та бальна зали.

Ніна Семігран мешканка селища Вільшани, учасниця ансамблю «Червона калина»

-Сейчас сделали ремонт такой сказочный, дай Бог, чтоб такой был везде, что везде в деревнях отстраивали такие клубы.

Відновили свою роботу і різноманітні гуртки.

Марина Карпенко директор Вільшанського будинку культури

-У нас есть два театральных коллектива и есть кабинет театральный, у нас есть кабинет художественного руководителя, у нас есть кабинет директора, у нас есть еще два кабинета, где работают коллективы по рисованию и любительское объединение «Арстах», созданное нашими работниками, которое поддерживает национальные армянские традиции.

Відроджений після багатьох років занепаду будинок культури відкрив губернатор Харківщини. Від урочистостей до повсякденних питань. Із мешкацями вільшан Михайло Добкін обговорив чимало проблем. Це і  ціни на енергоносії та газ, і робота житлово-комунального господарства, і полагодження шляхів. Губернатор запевнив -  у наступному році буде повністю відремонтована дорога в Сумському напрямку, що проходить через Вільшани.

Михайло Добкін голова Харківської облдержадміністрації

-Конечно же по этому населенному пункту дорога будет расширена возможно до 12 метров, будут оборудованы безопасные пешеходные переходы, приведены в порядок остановочные павильйоны, т.е все то, что мы делаем, когда приводим в порядок дорогу и я думаю, что это будет радовать глаз и делать дорогу менее опасней как для участников дорожного движения, так и пешеходов, те, кто переходят дорогу в положенном месте.

Торкнулися і розвитку соціальної сфери у сільській місцевості, а саме ремонту медзакладів та відновлення клубів. Щодо останніх, повідомив губернатор, в області буде розроблено спеціальну програму. Вже на початку жовтня відбудеться відповідна нарада.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.