Збільшити кількість приймальних планує народний депутат України Валерій Писаренко

21.11.2012 18:16   -
Автор:

Мешканці будинку що по проспекту Леніна вже не перший рік судяться із балансоутримувачем будівлі, який начеб-то незаконно заволодів підвальними приміщенями. Люди намагаються відновити права власності і своє майно, яке, з їх слів, булО розкрадено. Кажуть, розгляд справи затягується. Тож, прийшли по допомогу до народного депутата.

Олександр Давиденко представник мешканців будинку

-Есть состав преступления, а именно служебный подлог и превышение служебных полномочий. В ходе судебных процессов нам удалось получить документы, которые это подтверждают.

І це ще не всі негаразди, кажуть мешканців. Три майданчики, ще за часів Радянського Союзу, прийшли у занедбаність. Тож, сподіваються, що за цією адресою, як і в інших харківських дворах, також з'явиться дитячий спортивний комплекс.

Світлана Барашкова мешканка будинку

-Площадка превращается в стоянку для автомрбилей. Каким-то образом её надо сохранить эту площадку, потому что детей там достаточное количество.

Таких питань чимало, констатує народний депутат. Останнім часом більшість звернень стосуються юридичних і соціальних питань.  

Валерий Писаренко народний депутат України

-Есть городские службы, городская власть, которые решают вот эти коммунально-бытовые вопросы и есть народные депутаты, которые должны больше заниматься проблемами, которые потом можно будет на всеобщем всеукраинском уровне изменить с точки зрения закона, законодательных инициатив.

Як то питання працевлаштування в тому числі і випускників ВИШів. З цим звернулася до приймальні нардепа пенсіонерка, яка опікується онуком.

Олена Борболь пенсіонерка

-Как ребёнок, ну вот он закончил институт, как и где он может наработать этот стаж 2-3 года, чтобы его взяли на работу. 

Валерій Писаренко зазначає законодавчі ініціативи, щодо забезпечення першим робочим місцем і соціальних умов для молодих фахівців вже є в Парламенті і вони поступово реалізуються, адже рішення цього питання прерогатива держави.  
 
Валерий Писаренко народний депутат України

-В этом наверное в первую очередь зависит определение стратегии для государства. Рабочее место оно не появляется под человека, а наверное когда развивается государство, экономика тогда появляются новые рабочие места и на эти места приходят молодые специалисты.

Сотні звернень харків'ян щомісяця на розгляді депутата та його помічників. На порядку денному питання — відкриття на території Дзержинського району додаткових прймальних нардепа.

Анжела Сушко, Олег Синицький, Харьковские Известия.