«Заручники ліфтів». У Харкові через перебої електроенергії вивільнили понад 800 осіб (відео)

01.04.2024 19:01   -

Повне знеструмлення Харкова, що сталось 22 березня, пографікові відключення електроенергії та перепади напруги в мережі впливають і на стан  ліфтового обладнання, кажуть спеціалісти. Тому через ворожі атаки роботи додалось і спеціалістам, які слідкують за справністю піднімачів. Подекуди, кажуть на профільному КСП, аварійним бригадам доводиться працювати у надскладних умовах.

МАКСИМ КАПУСТЯН ДИРЕКТОР КСП «ХАРКІВМІСЬКЛІФТ»
Серцем підйомника є електродвигун. Зважаючи на те, що саме знижена напруга впливає на строк служби, впливає на працездатність електродвигуна, у нас, по-перше є велике навантаження саме на електродвигуни. Вони вже почали виходити з ладу. Люди користуються, а ми ж не можемо зупинити цей процес. На минулому тижні у нас уже десь 5 приблизно  електродвигунів вийшли з ладу, а це процес такий, що нам потрібно його зняти навіть в умовах, коли немає електроенергії, наші співробітники використовують і фізичну силу в тому силі вимушені це спускати з поверхів високих. Тому велике прохання відноситись до наших співробітників і цінувати труд.

Так, аби все працювало, як годинник, а харків’яни в ліфті відчували себе безпечно, обладнання піднімачів перевіряють згідно затверджених графіків. Техобслуговування проходять ліфти будинків всіх районів Харкова. На початку тижня аварійна бригада працювала в Новобаварському районі.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІРИНА САЛТАНОВА СТАРШИЙ МАЙСТЕР КСП «ХАРКІВМІСЬКЛІФТ»
В поточному році за даною адресою було проведено заміну пасажирського ліфту. Для того, щоб ліфт постоянно працював справно і мешканці будинків могли користуватися безпечно цим ліфтом проводиться згідно графіків технічне обслуговування ліфтів. Технічне обслуговування включає в себе перевірку технічного стану ліфтового обладнання: перевірка приладів безпеки, перевірка технічного стану кабіни ліфту, перевірка приладів безпеки приямку та станцію керування.

В особливий період, що зараз має місце в Харкові, а мова і про повітряні тривоги, і про комендантський час, і про планові відключення електроенергії, спеціалісти закликають харків’ян мінімізувати користування ліфтами.

МАКСИМ КАПУСТЯН ДИРЕКТОР КСП «ХАРКІВМІСЬКЛІФТ»
За минулий тиждень у нас було 836 застрягань. Це по всьому місту. Середній час визволення склав приблизно десь одну годину 10-20 хвилин. В залежності від розбіжності по адресам. У нас працює зараз 8 аварійних бригад, які і виконують ці роботи  по визволенню. Також ми ще для того, щоб посилити наші аварійні бригади використовуємо можливості наших лінійних співробітників.

У випадку, якщо ліфт зупинився,  то, кажуть фахівці, в першу чергу потрібно зателефонувати на диспетчерську службу і суто очікувати на спеціалістів. Самотужки вибиратись з непрацюючого ліфта – категорично заборонено. Оскільки такі дії можуть завершитись трагедією.

ОСТАННІ НОВИНИ