Запрошення на суботники

15.08.2012 11:43   -
Автор:

 

Запрошення на суботники. Щоб до загального святкування дня міста у Харкові не залишилося жодного куточка не приведеного до ладу, харківській міський голова Геннадій Кернес підписав розпорядження про проведення двох масових суботників. Вісімнадцятого та дев’ятнадцятого серпня. Таку ініціативу підтримали депутати міської ради і народні депутати України. Зокрема, у Харкові потрібно усунути наслідки негоди.

Ірина Лахно майстер манікюру

— Нужно помогать, нужно за своим городом ухаживать, это должны делать не только специально обученные люди, а каждый человек должен заботиться о том месте, где он живёт.

Взагалі ж роботи з упорядкування місць відпочинку харків'ян не припиняються ні на день. Оновлюється сквер на двадцять третього серпня, площа Конституції, Манжосов Яр. А там, де вже роботи закінчені, результатом насолоджуються відпочиваючі.

Ксенія Полякова дізайнер

— Набережная просто замечательная, много молодёжи гуляет, лодочки вот эти волшебные, мост красивый, парк новый красивый, дороги обустраиваются, мне кажется после года полтора город очень изменился просто на глазах.

Не обходять благоустроєм комунальники і подвір"я. У дворах житлових будинків також щоденно працюють.

Алла Грінченко пенсіонерка

— Я живу в 842 микрорайоне у нас там вообще там такая красота сейчас там такое благоустройство, там такую шикарную детскую площадку поставили, такие дворовые дорожки которых я с 84 года там живу, я такого не видела.

Світлана радіомонтажник

— Много площадок очень много сделали, мусор вывозиться вовремя.

А рішення про загальноміські суботники мер ухвалив, щоб навести лад в усіх скверах та на всіх подвір'ях. Тому і запросив приєднатися до суботників усіх охочих.

Бронислава Борисівна пенсіонерка

— Конечно мы сами должны убирать, наводить порядок, с удовольствием примем участие, мы свою улицу убираем сами с удовольствием.

Діана студентка

— Конечно вышла бы, мне не тяжело убрать, всё-таки я здесь живу, а не кто-то другой.

Анастасія Полякова, Олег Синицький. «Харьковские Известия»