Законопроект «О Технополисе Пятихатки»

04.07.2012 22:48   -
Автор:

Технополіс буде створено на базі мікрорайону "П"ятихатки", де знаходиться  відомий в Україні центр ядерної фізики та багато інших наукових об"єктів. До того ж там вже є необхідна інженерна і соціальна інфраструктура, та можливості для будівництва нових установ. Планується що це буде економічна зона, де буде діяти спеціальний режим реалізації іноваційних та інвестиційних проектів.

Василь Тацій, президент Національної академії правових наук України:

-Задача состоит в том, что все интересные инженерные инновационные разработки реализовать через "Технополис Пятихатки".

Щоб перетворити задумане у життя харківські фахівці: юристи, науковці та виробники розробили закоонопроект "Про Технополіс П"ятихатки", сьогодні він став предметом обговорення на засіданні регіонального комітету з економічних реформ.

Михайло Добкін, голова Харківської облдержадміністрації:

-Принятие данного закона позволит нам. Получить возможность для высокотехнологичного производства для предприятий, которые будут объединять науку и промышленность, получить определённые предоставленные законодательством льготы.

Законопроектом, запевняють фахівці, передбачено ряд пільг, що, упевнені, дасть можливість залучити інвесторів та заощадити на витратах на розробку і отримання перших моделей продукції.   

Віктор Попов, заступник голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку Харківської облради:

-Это снижение налогового пресса на заработную плату, здесь он составляет всего 7%. Для юридических лиц предусмотрен целый ряд предложений ввиде закупки оборудования без ПДВ, без таможенных пошлин. 

Законопроект вже отримав схвалення Президента України і його буде спрямовано на розгляд Верховної Ради. У Харкові сподіваються, що проект буде підтримано і в першу чергу народними обранцями, які представляють інтереси харків"ян.

Геннадій Кернес ,Харківський міський голова:

-Лоббирование этого проекта станет одной из первых важных задач для команды народных депутатов харьковчан, которые, я так уверен, появятся у нас в ближайшее время, потому что мы надеемся, что харьковчане поддержат ту команду, которая будет лоббировать интересы вцелом.

І сьогодні ж для підвищення ефективності діяльності промислового комплексу Харківщини відбулося підписання двох Меморандумів про взаєморозуміння та взаємодію між облдержадміністрацією та обласною митницею, а також Державною податковою службою.

Анжела Сушко, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.