Захист неба – питання, якому харків’яни приділили найбільше уваги на зустрічі з мером (відео)

21.02.2024 16:31   -

Мер Харкова завітав до одного з підприємств міста. Низка працівників отримала з рук Харківського міського голови Подяки за сумлінну віддану працю в важкі часи для міста та за вагомий внесок у розвиток промислового потенціалу.

ТЕТЯНА БЕЗРОДНА ПРАЦІВНИЦЯ ПІДПРИЄМСТВА
Ми працюємо для перемоги. Це наша перемога. Як може бути по іншому. Ми повинні працювати для того,щоб наповнювати наш бюджет. Для того, щоб у нас були кошти.

Порадував присутніх і невеличкий концерт харківських артистів. Та головною метою зустрічі було спілкування з людьми. Найважливіша тема – захист Харкова та закриття неба над містом. Обговоренню цього питання приділили найбільше часу.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже важливо сьогодні, і над чим ми працюємо, і що головне, і всі  питання, які я ставлю перед Президентом, і перед урядом, перед військовими – це закриття неба над Харковом. Це головна мета сьогодні. Бо нам потрібно сучасне ППО,  яке буде працювати по ракетам С-300. Нам потрібне сучасні установки, які будуть збивати шахеди. Тому, дійсно хочу сказати, що головне сьогодні – закриття неба.

Відповів Ігор Терехов і на інші питання, а стосувались вони навчання дітей, транспорту, мобілізації, виплати компенсацій за програмою Є-відновлення. Була низка і особистих питань. Присутні говорять, залишились задоволені конструктивним діалогом, який відбувся між ними та очільником міста.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЄВГЕНІЙ ГАВРИШ ПРАЦІВНИК ПІДПРИЄМСТВА
Теми обговорювали города, транспорт, бюджет города, Ігор Олександрович розказував. Обсуждали, що дальше буде, які плани на город в подальшому та його процвітання.

ІРИНА ЗАЙЦЕВА ПРАЦІВНИЦЯ ПІДПРИЄМСТВА
Мені дуже сподобалась наша зустріч, яка відбулася сьогодні. Головна мета цієї зустрічі – це мир на нашому місті, на нашій країні. Головна задача для нашого міста, це зробити, закрити небо над нашим містом, щоб не було прильотів.

ОСТАННІ НОВИНИ