Загиблі і поранені. Вранці 18 серпня в Харкові було щонайменше 5 вибухів, є пожежі та руйнування

18.08.2022 09:15   -

Харківський міський голова Ігор Терхов у своєму Телеграм каналі прокоментував ракетні обстріли двох районів Харкова.

“О 4:32 перший, а потім ще мінімум чотири ракетні удари по Харкову. «Прилетіло» до Слобідського та Холодногірського районів.

Вибухів було не менше ніж п’ять.

У Холодногірському районі після обстрілу дуже велика пожежа. Його площа понад 4,5 тисячі квадратних метрів. Адміністративна будівля. За словами керівництва ДСНС, почалося його обвалення.

Також у вогні опинилося близько півтора десятка машин біля цієї будівлі.

У Слобідському районі після ранкового обстрілу гуртожитку 16 постраждалих, серед них двоє дітей. Усіх доставлено до лікарень. За інформацією ДСНС, одна людина там загинула. Площа пожежі – 800 квадратних метрів.

Харкову, на превеликий жаль, дуже не пощастило із сусідом.

Але пощастило з людьми, які мешкають у місті. Ніхто не залишився байдужим до тієї трагедії, що сталася минулого вечора. Ні поліція, яка опинилася на місці обстрілу однією з перших. Ні героїчні рятувальники, які витягували людей з-під завалів, що горять. Ані медики, які рятують життя постраждалих.

Внаслідок вечірнього “прильоту” по житловому будинку – 7 загиблих, 17 поранених.

Усі поранені у лікарнях, де їм надають усю необхідну допомогу. Вони забезпечені всіма потрібними медикаментами.

Усім, хто залишився без даху над головою після цього жорстокого обстрілу, вже надано житло.

Те, що сталося ввечері середи ще раз довело – це не війна однієї армії проти іншої. Вони воюють за нашу смерть як народу. Саме тому вони б’ють житловими будинками.

А ми боремося за наше життя. І скільки б не бомбили Україну та Харків – ми не лише виживемо, а й переможемо. Переможемо росію та смерть, яку вона несе нам”, йдеться у повідомленні Ігоря Терехова.