Загальноміський суботник зібрав разом понад 15 тисяч харків’ян

08.04.2013 15:56   -
Автор:

Вагиф Аймуратов учасник суботнику

-Собираем листья. Деревья, которые упали на землю, собираем, приводим в порядок, чтобы было аккуратно. И когда люди ходили — им было приятно и хорошо.

Усього визвалися на суботник до саду Шевченко — понад п'ятдесят харків'ян і представників азербайджанської діаспори. За декілька годин вони вичистили територію від сміття. Не завадила роботі і волога погода.

Мурад Омаров учасник суботнику

-Погода не может помешать субботнику. Мы, как люди, воспитанные в совестком союзе, мы понимаем, что субботник — очень важно, поэтому погоду — нет, не испугала.

Не налякав дощ і учасників суботнику у сквері біля будинку культури Ілліча. Роботи — чимало. Тут і листя згрібають, і сміття прибирають, і доріжки — підмітають.

Ганна Матинян учасниця суботнику

-Хочется, чтобы наш грод выглядил лучше, чище, красивее. Для этого всё делается, чтоб люди организовано собрались, навели порядок.

Працюють гуртом і харків'яни, і комунальники. У сквері спилюють сухостої.

Віктор Кітанін директор Департаменту комунального господарства

-Сейчас идёт кронирование аварийных деревьев и снос погибших деревьев. И вместо них, согласно предлжениям проектировщиков, здесь будут посажены декоративные деревья: плакучий ясень и шаровидный клён в колличестве 70 штук.

Сказано — зроблено. За декілька годин у сквері з'явилася алея із молодих ясенів та кленів. І ці зміни — стали одним з перших кроків благоустрою цієї території. Вже незабаром тут почнеться глобальна реконструкція. Фахівці на алеї вкладуть плитку, проведуть нове освітлення, облаштують місця відпочинку для всіх вікових груп.

Тетяна Цибульник голова Жовтневої райадміністрації

-Будут сделаны аллейки, будут сделаны зоны для детей, для пожилых людей. Я думаю, что очень будет красивый парк. Тем более здесь он очень востребован.

Загальноміський суботник пройшов цими вихідними в усіх районах Харкова. В заході взяли участь понад п'ятнадцять тисяч городян. Було ліквідовано чотирнадцять стихійних сміттєзвалищ, знесено сорок вісім дерев, а висаджено — вдвічі більше.