За гральний бізнес у Харкові та області — відкриватимуть карні справи

12.04.2013 18:43   -
Автор:

За гральний бізнес у Харкові та області — відкриватимуть карні справи. Поки, констатують чиновники, з дві тисячі дев"ятого року, коли набув чинності закон про заборону грального бізнесу, робота в напрямку боротьби з закладами азарту дала "нульовий" результат. Однією з причин є те, що в цьому задіяні і деякі високопосадовці, які продовжують "кришувати" гральний бізнес. Аби навести порядок — у області створена міжвідомча група.

Михайло Добкін голова Харківської обласної державної адміністрації

-Если будет на нашу межведомчую группу оказано давление кого то бы небело. Я готов с этим вопросом идти с этим вопросом к Главе государства и получив у него поддержку ликвидировать в переносном смысле любое препятствие на нашем пути в решение этого вопроса  

Хоча робота щодо боротьби з гральним бізнесом на Харківщині триває не один рік — у жодній справі суд за грати нікого не відправив, констатує губернатор. Хоча, звітують правоохоронці, місто поступово очищають від гральних салонів.

Сергій Міронов заступник прокурора Харківської області

-У минулому році було виявлено більше ста кримінальних пправопорушень, порушені кримінальні справи. Незначна частина з них направлена до суду, но до цього часу жодного  вироку ми не маємо.

Іван Куренков начальник управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю

-Прекращена робота казино на территории  города Харькова . Изъято 652 единицы игрового оборудования в 2012 году 416 общей стоимостью 1,2 миллиона гривен, в 2012 году 450 тис.

Та все ж, і нині двері салонів гральних автоматів у Першій столиці і надалі відчинені для азартних ігроманів. За даними експертів, сімдесят вістотків таких гравців — молодь, студенти та школярі. Гральний бізнес, переконують чиновники, потрібно негайно ліквідувати.  Дві сотні адрес, де ця сфера бізнесу продовжує процвітати — вже на руках обласних чиновників. Їх напередодні передали органам прокуратури та працівникам міліції.

Михайло Добкін голова ХОДА

-Я думаю это не полный перечень. Но это уже дорожная карта по которой можно идти и с новым законодательством — бороться с теми , которые не дружат из законом.

Леся Кочержук