З турботою в серці. Терцентру Київського району – 30 років

05.10.2023 19:02   -

Святкові урочистості влаштували працівники терцентру Київського району з нагоди свого 30-ти річчя. Вітаючи колектив, віце-мер Світлана Горбунова-Рубан, подякувала всім за багаторічну сумлінну, плідну працю під часвоєнного стану та вручила центру Подяку від Харківського міського голови. Підкреслила також, що працівники центру дуже творчі.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І СОЦЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
І те, що тут велика кількість творчих людей, керівників наших театрів, музеїв – це така характеристика роботи терцентру, яка заслуговує самої високої оцінки. Тому що ви ходите до наших підопічних, на їх побут, на їх повсякденне життя через творчість, через театр, через музеї, через бажання створити такі умови. Це іскусство, це великий професіоналізм і я вам, по-перше, за це все дякую, дякую і дякую.

Робота соціальних працівників складна і клопітка. Витримують такий тягар чужих проблем не всі. Залишаються найсильніші духом.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ТЕТЯНА ФЕДОРУСЕНКО ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ, ДОГЛЯД ВДОМА
В територіальному центрі я працюю три роки. Щоденно приходиться стикатись з такими питаннями, як допомога літнім людям, інвалідам. Забезпечення продуктами харчування, медикаментами, допомога в оплаті комунальних послуг, допомога в прибиранні житла. Оце такі самі злободневні питання, які ми здійснюємо.

Щоб обрати професію соціального працівника треба мати велике серце, наповнене любов’ю і турботою. А от щоб пропрацювати тут 25 років, як, наприклад, пані Світлана, потрібно безмежно, всією душою поєднатися зі своїми підопічними і випромінювати.

СВІТЛАНА СОКОЛЯТ СОЦІАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК
Любов, доброту. Завжди треба приходити до таких людей з хорошим настроєм,тому, що ми повинні і їм підняти настрій.

За тридцять років багато пройдено і зроблено, каже директор установи. Наразі в центрі 47 працівників, які опікуються більш ніж як півтори тисяччю підопічних.

ОЛЬГА ПРИВАЛОВА ДИРЕКТОР ТЕРЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦПОСЛУГ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ
Ми допомагаємо людям, яким потрібна допомога яким потрібна підтримка у житті. Ми відкриваємо двері для людей з обмеженими можливостями, щоб вони могли набути рівних шансів. Зараз я згадую слова Світлани Олександрівни Горбунової-Рубан, що в соцроботі не буває випадкових людей. Людина або звільняється в перший тиждень, або залишається назавжди.

До кожної людини з повагою, добром і щирістю. З таким покликом несуть свою допомогу нужденним соціальні працівники.

ОСТАННІ НОВИНИ