З-під завалів дістали тіла ще 7 загиблих. Таким чином в Харкові загинуло 17 людей – оперативна інформація на вечір від ХОВА

18.08.2022 19:13   -

Масований ракетний обстріл Харкова та Краснограда, влаштований росіянами – це акт тероризму та порушення усіх існуючих правил війни. Про це повідомили в Харківській обласній військовій адміністрації.

Російські терористи цілеспрямовано ударили ракетами по житлових будинках в Слобідському та Салтівському районах Харкова та в м. Красноград. Також ракетним ударом знищена адмінбудівля в Холодногірському районі Харкова.

Протягом дня рятувальники розбирали зруйновані будинки. На жаль, з-під завалів дістали тіла ще 7 загиблих. Таким чином, станом на зараз в Харкові загинуло 17 людей, в тому числі хлопчик 2009 року народження, поранено 42 людини. Слобідський район
4 загиблих і 22 поранених. Салтівський район 13 загиблих і 20 поранених.

В Краснограді від рук росіян у власному будинку загинуло подружжя. Їхня 12-річна донька була викинута вибуховою хвилею з будинку у двір та отримала серйозні поранення. Вона доставлена до Харкова, де медики надають їй необхідну допомогу. Крім того, в Краснограді ще 2 поранених.