З 12 по 16 вересня триватиме спеціальна сесія мультипредметного тесту (відео)

08.09.2022 15:10   -

Цьогоріч абітурієнти через воєнний стан в Україні зкладають єдиний мультипредметний тест. Ті, хто не встиг пройти тестування раніше, мав змогу зареєструватись на останню, спеціальну сесію. Другий етап реєстрації на яку тривав з 1 по 7 вересня. Далі – у сюжеті кореспондентів Харьковских известий.

Завершився другий етап підтвердження участі у спеціальній, останній сесії національного мультипредметного тесту, повідомили у міністерстві освіти і науки, який тривав з першого по сьоме вересня.

СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, бажання складати тест на сьогодні підтвердили понад 5 тис. вступників.

10 вересня для учасників з’явиться можливість завантажити запрошення, в якому буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.
Спеціальна сесія національного мультипредметного тесту триватиме з 12 до 16 вересня. Інформація про результати за шкалою 100-200 балів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 19 вересня.
Нагадаємо, цьогорічне тестування проходить в три сесії. Основна: з 18 липня – по 10 серпня та додаткова з 16– по 20 серпня вже пройшли. Залишилась спеціальна. Вона триватиме з 12 по16 вересня.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Якщо під час тестування розпочнеться повітряна тривога, то мультипредметний іспит призупинять, а його учасники перейдуть у безпечне місце. Якщо тривога триватиме менше однієї години 15 хвилин, тоді учасники повертаються до приміщення, щоб продовжити виконувати тест. Якщо більше, ніж година 15 хвилин, тоді учасники мають реєструватися на додаткову сесію, щоб скласти мультитест.

Абітурієнтам важливо пам’ятати, що пускають до екзаменаційного центру за паспортом громадянина України, закордонним паспортом чи документом в застосунку Дія. Також потрібно мати запрошення на тестування, його треба самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки. Цьогорічне тестування особливе. В тому числі і з точки зору безпеки. Окремтм пунктом стоїть і порядок дій вразі повітряної тривоги.

Вся офіційна інформація щодо тесту є на сайті Міністерства освіти і науки та Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що коронавірус у Харкові: актуальна статистика на 8 вересня 2022 року.