Выставка, посвященная Грузии, посетила Харьков

13.06.2012 19:21   -
Автор:

Грузія вчора та сьогодні. Виставка східної країни Харків відвідує вперше. Усього на експозиції — більше півсотні робіт. Над ними працювали видатні грузинські фотохудожники. Організатори кажуть, світлини привезли в Україну, аби люди змогли по-іншому подивитися на Грузію. Адже за десять років в цій країні відбулося чимало реформ. Успішні — у сфері охорони правопорядку, економіці. За десять років в східній державі стались зміни не лише на законодавчому рівні, іншим став і зовнішній вигляд багатьох грузинських міст.

Олена Контарева, відвідувачка виставки:

-Почти все: и зимний курорт, и яхты, но это уже для души, и детские площадки, и современное здание аэропорта и другие новые здания.

Таких результатів, яких досягли в Грузії, можна домогтися і на Україні -переконана Народний депутат України Ірина Бережна. Вона нещодавно відвідала цю державу. І те, що вона там побачила, назавжди вразило її.

Ірина Бережна ,Народний депутат України:

-Есть ряд достижений, которые бы могли быть внедрены в механизм государственного управления нашей страной и мы могли бы добиться ощутимых результатов.

Грузинську виставку побачать в усіх українських містах, що приймають Євро.

Олександра Суфіянова, Сергій Перець, Харьковские Известия.