«Высшая школа Харьковщины — лучшие имена». Юлия Светличная наградила победителей конкурса

15.12.2018 15:32   -
Автор:
 
"Вища школа Харківщини — кращі імена". Цьогоріч переможцями ювілейного конкурсу стали 41 освітянин регіону у 9-ти номінаціях.  Вітаючи переможців Юлія Світлична зауважила, що зараз Харківщина у сфері вищої освіти та науки займає провідні позиції не лише на національних, але й на міжнародних теренах.
 
Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 
 
Надзвичайно приємно, що ми маємо гарну історію. Ми маємо дуже міцну школу, але важливо цю школу розвивати. І останнім часом по вашим навчальним закладам з"являються нові можливості для студентів. Вони мають змогу розвиватися, відкривати для себе нові нукові майданчики, кооперуватися в нові взаємовідносини з міденародними ВУЗами,займатися новими практиками, а також приймати участь у нових проектах. І мені назвичайно приємно, що ця заслуга від часті ваша. Адже тільки разом гуртуючись, об'єднуючись, наполеглево займаючись наукою, ми можемо розвивати і зміцнювати свій рідний край, свою рідну Харківщину.
 
Цьогорічний конкурс «Вища школа Харківщини — кращі імена» — ювілейний. Кращих викладачів, керівників та співробітників вишів у Харківській області визначили вже в 20-е. Юлія Світлична відзначила багату історію та традиції, які має вища школа Харківщини, та наголосила на важливості продовження традицій та подальшого розвитку закладів вищої освіти.