Виїхав незаконно за кордон під час війни: яке покарання готують для чоловіків

25.05.2023 15:33   -

Під час воєнного стану перетин кордону чоловіками, віком від 18 до 60 років – заборонений. Водночас, деякі громадяни все ж порушують це обмеження і незаконно виїжджають із країни. Наразі жодних покарань для таких осіб не передбачено, однак парламентарі хочуть це виправити.

ІГОР КЛИМЕНКО МІНІСТР ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Але, я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон. Я думаю, це буде закон.

За словами Клименка, відповідний законопроєкт готуватимуть за ініціативи Кабміну та депутатів Верховної ради. До цього планують вивчити досвід міжнародних партнерів, аби більш якісно підготувати необхідні рішення та документи.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ІГОР КЛИМЕНКО МІНІСТР ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз. Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон.

Планується, що відповідне покарання отримуватимуть чоловіки, що в’їжджатимуть в Україну, зазначив Ігор Клименко. Водночас, відповідні органи будуть сприяти їхньому якнайшвидшому поверненню.

ОСТАННІ НОВИНИ