Выходные в Харькове не прошли без дорожных происшествий

10.09.2012 20:38   -
Автор:

Дорожня пригода у сквері "Стрілка". Водій автомобіля "Інфініті" врізався в огорожу набережної. На швидкості іномарка знесла ліхтар, а вже потім на шляху став залізний паркан.

Владислав Мокін, начальник сектора оформлення ДТП:

-Автомобиль Инфинити совершил наезд на препятствие — забор. Как поясняет водитель, он не справился с управлением.ьВодитель не может объяснить, скорей всего скорость была превышена данным автомобилем.

У дорожньо-транспортній пригоді ніхто з людей не постраждав. Хоча комунальникам додалося роботи врази. Після таких перегонів доведеться відновлювати гранітне покриття та освітлення. Одну решітку реставрують, іншу — виготовлятимуть заново, констатують комунальники. Бо ремонту вона вже не підлягає. А ось в цій нічній аварій, що сталася по Салтівському шосе, більш страшні наслідки.

Владислав Мокін ,начальник сектора оформлення ДТП:

-Автомобиль совершает наезд на бардюрный камень, после чего пересекает встречную полосу движения и допускает столкновение с деревом. В результате чего девушка, неустановленная 25-30 лет, которая находилась в авто, от полученных травм скончалась на месте. Второй пока не установлен, водитель он или нет так как при ударе его викинуло из автомобиля.

З чисельними травмами чоловіка шпиталізували до лікарні швидкої та невідкладної допомоги. Стан його вкрай важкий, констатують лікарі.

Ігор Бескровний, Сергій Перець Харьковские Известия