“Ви виборюєте право називатись нам нацією”. У Харкові привітали українських захисників та захисниць (відео)

28.09.2023 19:16   -

Вони на слуху у всього світу. Хтось професійний військовий, хтось у 2022-му пішов добровольцем. Але всі разом, ось вже 20-й місяць великої війни, женуть ворога з української землі. На суші, у воді і в небі. Саме кожному з них – українським захисникам і захисницям кожна цивільна людина завдячує за черговий новий ранок і новий день. За можливість жити і працювати тут – у себе вдома. У Харкові напередодні Дня захисників і захисниць України, що будуть відзначати цих вихідних вперше 1 жовтня, вітають винуватців свята.

ОЛЕКСАНДР МОВЧАН ЗАХИСНИК УКРАЇНИ
Майже з перших днів я. Десь 20 березня я був мобілізований за власним бажанням. А мотивація одна – це мій дім. Це моє серце, моя родина. Я не хочу, щоб мої діти воювали. Я хочу, щоб все це закінчилось. І ось це і мотивує. У мене моя дружина, моя родина, мої батько і мати вони всі тут. Тому я не зміг по-іншому вчинити.

СЕРГІЙ СОКОЛОВСЬКИЙ ЗАХИСНИК УКРАЇНИ
Я людина військова, яка віддала 27 років військовій службі. Знаєте, в різних регіонах України приходилось проходити службу. Але я хочу сказати про те, що Україна єдина і неділима. І кожен регіон по-свому, гарний і красивий.

ОЛЕКСАНДР БОНДАР ЗАХИСНИК УКРАЇНИ
Присягу я склав у 2018-му році. Мобілізували мене у березні цього року. Ось. А мотивує мене те, що я по паспорту отримав цілу Україну. І нащадкам я цю цілу Україну повинен передати по кордони 91-го року. І я думаю, що цього достатньо чоловіку, справжньому чоловіку для того, щоб брати цю зброю і виконувати бойові завдання, виконувати функції, які покладені на військовослужбовця. І в першу чергу на чоловіка.

СЕРГІЙ ТИМЧИШИН ЗАХИСНИК УКРАЇНИ
Чи очікував я війни? Напевне не очікував, хоча був готовий до всього. Кожен військовослужбовець, який обирає свій шлях на захист рідної країни повинен бути готовий до всього. Головна задача наших військовослужбовців не віддати своє життя на полі бою за Україну. А заставити наших ворогів віддати своє життя на полі бою за Україну.

Якраз за цю сталеву мужність, силу волі та незламну силу духу харківськмй міський голова подякував українським захисникам і захисницям. І закликав до відродження Харкова.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я дуже вдячний всім вам, бо не було б України, не було б українського Харкова, якби не ви. Якби ви не змогли захистити нас, захистити наш Харків, нашу Україну. І сьогодні під час війни ви виборюєте право називатись нам нацією. Гордою, нескореною українською нацією. Дуже вдячний Вам за це. Дуже дякую вам за те, що ви відстояли і продовжуєте відстоювати наш Харків. До речі, Харків це місто-герой завдяки Вам. Дякую Вам. Сьогодні хочу побажати всім Вам якнайшвидшої Перемоги. Миру, повернутися живими до своїх родин. І разом будемо відбудовувати наш славетний Харків. Наше місто-герой Харків.

ОСТАННІ НОВИНИ