Ви робите дуже важливу справу. Ігор Терехов привітав працівників прокуратури

01.12.2023 21:19   -

Вони завжди залишаються надійним захистом справедливості та мудрості, розважливості та принциповості. Їхня робота завжди підкріплена незаперечними фактами. У Харкові з нагоди Дня працівників прокуратури України привітали її найкращих фахівців.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СЕРГІЙ МЕЛЬНИК НАЧАЛЬНИК ХАРКІВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ГАРНІЗОНУ
Дуже приємно сьогодні бути на заході з Дня працівника прокуратури України. Ви знаєте, я можу сказати, що ці люди, героїчні люди, які на сьогоднішній момент знаходяться на сторожі нашого чинного законодавства з перших днів війни зробили дуже велику і колосальну роботу. Перш за все припинення військових злочинів зі сторони країни агресора, підписання підозр, щодо наших колоборантів, які були виявлені під час війни. І я хочу побажати тільки одне – щоб наступне свято День працівника прокуратури ми відмічали вже у мирі і з нашою перемогою!

ВОЛОДИМИР ТИМОШКО НАЧАЛЬНИК ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Загалом правоохоронний блок зараз є складовою сил оборони. І прокуратура, це також складова сил оборони. Їх труд такий, про який можна сказати лише «Дякую!» за їх працю. Що можна побажати їм.  Побажати те, що і всій нашій державі – перемоги. Щоб вони всі були цілі, щоб у них не було поранень, щоб у них не було втрат. Щоб вони менше відвідували кладовища. Більше бачили один одного живими і здоровими. Перемоги всім їм.

ОЛЕКСАНДР ФІЛЬЧАКОВ КЕРІВНИК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ
Від себе особисто і від керівництва Харківської обласної прокуратури хотів би побажати працівникам органів прокуратури в цей святковий день, в день професійного їх свята – найміцнішого здоров’я, витримки, сил, терпіння, невичерпної енергії. Досягнення перед собою поставлених перед собою результатів, а найголовніше найскорішої перемоги над ворогом.  

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ви сьогодні робите дуже важливу справу. Ви обрали дуже важку професію. І до війни це було дуже не просто, а під час війни зовсім непросто. І хочу подякувати вам усім за те, що ви робите. Бо коли приїздиш на жахливі «прильоти» я завжди бачу працівників прокуратури поряд з нашими рятувальниками, поряд з правоохоронцями. І ви фіксуєте всі ці злочини, які коїть російський агресор. Дуже важливо, щоб жоден російський злочинець не уникнув покарання. Знаєте, сьогодні дуже велика шана і кредит довіри до правоохоронців, до вас, і за це я хочу подякувати вам. Я дуже вдячний вам усім, хто сьогодні у Харкові, хто сьогодні у Харківській області, це дуже непросто. Але це необхідно. Я хочу побажати вам перш за все міцного здоров’я, щастя, радості, емоцій, перемоги, такої довгоочікуваної перемоги і звісно миру!

ОСТАННІ НОВИНИ