“Ви обрали місію допомагати людям і дарувати людям надію!” – Ігор Терехов привітав соцпрацівників Харкова

02.11.2023 22:31   -

Представники цієї професії відрізняються милосердям, терпінням, витривалістю, щирим почуттям любові та поваги до людей. Так, все це про представників найгуманнішої галузі – соціальних працівників, які святкують своє професійне свято. Захід об’єднав кращих представників цієї професії з двох районів – Новобаварського та Холодногірського.

ІРИНА КРАВЕЦЬКА СОЦІАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК (НОВОБАВАРСЬКИЙ РАЙОН)
Я працюю не дуже багато, десь, приблизно 10 років. Мені це подобається, до цього я працювала у школі з дітками. Це є в принципі теж саме, тільки це великі дітки. Робота дуже подобається. Так, було складно, було важко, але ми впоралися і будемо намагатися робити свою роботу достойно.

НАТАЛЯ ФЕДОРІНА ЗАВІДУВАЧ СЕКТОРУ ПРИЙОМУ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ (ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ РАЙОН)
Наша робота дуже потрібна зараз, це внутрішньо переміщені особи, які звертаються кожного дня. У яких немає ні житла, вони все залишили там, де проживали. Їм ми надаємо всебічну допомогу, яка в наших силах. Я хочу побажати всім миру, добра. В оселях – тиші і перемоги нам всім!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕНА ВІНОГРАДОВА НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ХМЦСС «ДОВІРА» (ХОЛОДНОГІРСЬКИЙ РАЙОН)
Професія дуже складна, це професія в системі «людина-людині», тому ми більше віддаємо нашим людям добра, знань, свої сили. Для того, щоб люди долали ті життєві обставини, в яких вони зараз перебувають. Бо війна внесла, нажаль, свої корективи і кожен з нас потребує тепла і уваги, це безумовно. 

НАТАЛЯ ЛОМОВА НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПО НОВОБАВАРСЬКОМУ РАЙОНУ ДЕПАРТАМЕНТУ СЛУЖБ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Шановні друзі, колеги, партнери! Вітаю вас з професійним святом – святом соціального працівника України. Бажаю вам натхнення, здоров’я, душевної теплоти. У нас є багато приводів радуватися, відчувати результати своєї співпраці. Ми її щоденно відчуваємо допомагаючи, спілкуючись з дітьми, які залишились без батьківського піклування. З дітьми, які постраждали внаслідок збройної агресії. Наша допомога чутлива і дієва. Щастя, здоров’я і дякуємо нашим захисникам та захисницям за те, що надають змогу нам працювати та надавати соціальну підтримку харків’янам.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Коли кажуть за соціальну сферу, то я хочу, щоб всі розуміли, що це серце міста Харкова. І як ви працюєте, а це не просто праця… Ви обрали дуже важку професію, але вкрай необхідну професію. І це місія! Місія дарувати людям життя, допомагати людям і дарувати людям надію! Я дуже вдячний сьогодні вам за те, що ви робите. Знаєте, було дуже велике навантаження завжди, ще до війни на вас, на працівників соціальної сфери. Але після початку війни, під час війни воно стало в 2-3 рази більше, і ви тримаєте це. Важко?! Так, важко! Але у вас така місія! Місія допомагати людям! Я ще раз хочу поздоровити вас зі святом. Побажати всім вам міцного здоров’я, бо воно нам всім необхідно. Побажати вам щастя, радощі, посмішок. Якнайшвидшої перемоги і, звісно, миру!

ОСТАННІ НОВИНИ