Все для Перемоги: завод “Південкабель” святкує 80-річчя (відео)

16.09.2023 08:25   -

80 років з дня заснування відзначає одне з найпотужніших Харківських підприємств  – завод “Південкабель”. З нагоди свята відбувся скромний урочистий захід. Бо війна, і головне сьогодні – це Перемога.

Свою першу продукцію завод випустив навесні 1944-го, і ці дроти тоді були такими необхідними для фронту, каже керівник підприємства.

МИХАЙЛО ЗОЛОТАРЬОВ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ПАТ “ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ”
К сожалению, сегодня нашему коллективу тоже приходится трудиться в военное время. Трижды завод находился под обстрелом реактивными системами залпового огня, это большое счастье, что из нашего коллектива никто не пострадал. К сожалению, разрушениям подверглись все цеха нашего предприятия. Ущерб исчисляется десятками миллионов гривен. Только самоотверженный труд наших работников позволил недопустить более серьезных и разрушений, и потерь. Мы не только сохранили наше предприятие, но и продолжаем его развивать.

Низка працівників заводу була відзначена Почесними Грамотами, Подяками, цінними пам’ятними подарунками та нагрудними відзнаками. Вітаючи працівників з визначною датою, Ігор Терехов подякував всім тим, хто не залишив Харків, хто продовжував працювати, навіть, під обстрілами і зараз відновлює місто.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я пишаюся, що я сьогодні разом з вами тут, на “Південкабель”. І знаєте, хочу подякувати вам, вашому керівництву, що в дуже скрутні часи ви працювали, незважаючи ні на що. Під вій сирен приходили на роботу і випускали свою продукцію. 1 вересня наші діточки пішли, поїхали до метрошколи. І це теж ваша заслуга, бо я звернувся, і ви дали необхідне – кабель, і наші діти сьогодні мають змогу, хоч і комбіновано, але навчатися вбезпечних умовах. І я впевнений, що разом ми переможемо! Я впевнений, що ми разом відбудуємо наше місто.

Завод Південкабель має славну історію створення, становлення, розвитку. Сьогодні це відомий світовий бренд. З заводом підтримують партнерські зв’язки сотні фірм і компаній, як українських, так і закордонних. Підприємством виготовляється більше 25 тисяч маркорозмірів кабельно-провідникової продукції. Вагома його роль і в наближенні перемоги. Тож заводу є чим пишатися в день свого вісімдесятиріччя. Зі святом!

ОСТАННІ НОВИНИ