Все для гарного відпочинку у Харкові зібрано у одному місці. Де харків’яни зможуть це зробити (відео)

08.05.2023 19:43   -

Місце куди хочеться прийти аби отримати свою порцію позитива та відпочити з користю. Чи то просто прогулятися затишними локаціями, набрати джерельної води, зануритися у прохолодну купіль, підкачати м’язи на сучасних тренажерах просто неба чи покататися на велосипеді чи електросамокаті. Все це зібрано в одному місці – ім’я якому Саржин Яр.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
В Саржиному Яру ми постійно дбаємо про благоустрій цього місця. Ми ні на день не зупинялися, це дуже улюблене місце харків’ян де вони люблять відпочивати – набирати воду та просто прогулюватися серед зелених насаджень. В Саржиному Яру у нас є майданчики для вигулу собак, у нас є спортивні майданчики. На спортивному майданчику знаходиться 44 тренажери за якими ми дбаємо постійно і дивимось щоб вони були в належному стані. Якщо потрібен ремонт ми це робимо зразу не затягуємо і дбаємо щоб все було безпечно для харків’ян. Авжеж ми дбаємо про майданчики для вигулу собак, щоб там теж було прибрано і просимо харків’ян теж прибирати за своїми улюбленцями.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Ми вже розпочали миття струменю, який ми не змогли вимити в минулому році, тому що були дуже сильні обстріли і було небезпечно. Авжеж у нас кожного понеділка та четверга ми вимиваємо ретельно купель, де всі харків’яни люблять займатися омолодженням і приймати холодні ванни. Також у нас 4 дитячих майданчика на яких ми вже в цьому році встигли оновити пісок для дітей і також дбаємо про обладнання, яке є на майданчиках, щоб воно було в належному стані. Ще одна приємна новина для батьків у нас працює «Матусін будинок», де кожна мама та батько зможе прийти зі своїми дітьми та можуть провести всі профілактичні роботи зі своїми малюками. Перепелинати їх, там є для цього кімнати, столики, там тепло, зручно та комфортно. Також ми не оминаємо це місце по оновленню зелених насаджень, кожного року ми висаджуємо нові саджанці. В минулому році нам встигли подарувати саджанці, ми їх висадили і в цьому році також плануємо приймати подарунки від небайдужих харків’ян, від небайдужих українців, які захочуть нам подарувати або квіти, або саджанці дерев – ми залюбки їх приймемо і будемо висаджувати в Саржиному Яру також. Ми кожного дня робимо все, щоб це місце було райським куточком для всіх харків’ян!

ОСТАННІ НОВИНИ