Время платить по счетам. Исполнительная служба призывает харьковчан вовремя погашать задолженности

07.12.2013 20:17   -
Автор:

Брав гроші в банку, купував техніку в кредит, займався приватним підприємництвом, але не сплатив по рахунках. Усі ці випадки коли та чи інша структура не отримала кошти тепер справа виконавчої служби. У разі несплати боргу майно боржника заарештовують в рахунок заборгованості.

У цій квартирі у центрі міста мешкає приватний підприємець, який не сплатив до пенсійного фонду понад шість тисяч гривень. До нього йде виконавча служба. Самого боржника вдома немає. Його дружина теж не рада бачити таких гостей.

-Камеру выключите, цирк не устраивайте! Никто не устраивает. И руками меня не трогайте. Вас никто не трогает. Не закрывайте дверь.

За кілька хвилин з"являється і сам боржник.

-Да выключи ты камеру, б…ь!

Трохи заспокоївшись боржник іде на контакт з представником виконавчої служби. Пропонує сплатити у якості погашення боргу тисячу гривень та дає на опис техніку. Все відбувається у присутності свідків.

-Согласно описи акта ареста если вы в течении пяти дней не погасите долг, то ваше имущество будет переписано и передано на реализацию на комиссионных началах. Вам всё понятно.

-Да.

-Вопросы есть?

-Нет.

Якщо боржник самостійно сплачує суму боргу протягом цього терміну, то з нього не стягуються ні витрати з провадження, ні виконавчий збір. В іншому випадку виконавча служба звертається до суду. Дмитро Казанцев підкреслив, опису підлягає будь-яке майно боржника — гроші, рухоме і нерухоме майно.

Дмитро Казанцев старший державний виконавець Червонозаводського відділення Харківського міського управління юстиції

-По результатам работы отдела было фактически взыскано миллион пятьсот две тысячи и это было порядка восьмиста документов. Это по Червонозаводскому району города Харькова. Частные предприниматели, долги по коммунальным услугам, штрафы ГАИ, другие взыскания перед банковскими структурами, перед налоговыми службами, буквально все.

Якщо боржник продовжує зволікати, то йому загрожує обмеження виїзду за кордон. Виконавча служба подає до суду відповідні  документи. Ця процедура не вимагає присутності боржника і проводиться впродовж доби. Тож виконавча служба закликає харків'ян вчасно погашати заборгованості.