Возможно ли вернуть потерянную вещь в общественном транспорте?

05.12.2019 15:41   -
Автор:
Бюро знахідок вже пішло в минуле, але люди продовжують втрачати власні речі. І це трапляється щоденно, нещодавно такий випадок трапився із одним пасажиром, що їхав в тролейбусі №12. Чоловік в громадському транспорті загубив портмоне, але він не розгубився та зателефонував до диспетчерської депо. І речі таки повернулися до власника. 
 
Дмитро Найпак водій тролейбусу 
 
Мне позвонил зам директора и сообщил о том, что забыли документы, я вышел в салон, обнаружил их там, забрал. По заезду в депо я отдал их диспетчеру. Все как было, так и отдал.  
 
Водій каже, думки, щоб забрати собі чужі речі  і тим паче гроші в нього навіть не виникло.  
 
Дмитро Найпак водій тролейбусу 
 
У меня были ситуации, когда и я терял и мне возвращали, то есть чужие документы, не нужны. Восстанавливать это дорого, долго, так что я прекрасно понимаю, как это все происходит, какие процедуры надо пройти, чтобы восстановить. Деньги – это дело такое, мне их не возвращали. Мне хватает того, что я зарабатываю.
 
Взагалі, за словами Дмитра, подібні ситуації трапляються чи не щодня. І про такі випадки водії повідомляють в диспетчерську. Та люди, які загубили речі, можуть і самі туди зателефонувати. 
 
Володимир Юрченко заступник директора КП " Тролейбусне депо №2"
 
У нас вывешена информация в троллейбусах, где указаны номера телефонов диспетчерской службы либо одного из руководителей предприятия, и пассажиры могут обратиться, в случае  потери личных вещей, по этим телефонам.  
 
Диспетчерська відповідає на дзвінки цілодобово, тож в будь-який зручний для людини час, вона може зателефонувати і дізнатися чи не знайшли її речі.