Восстановление домов по улице Слинька №2-Б и Ощепкова №1 продолжается

13.10.2012 19:44   -
Автор:

-Ни окна, всё повыгорало. Само оно стало уже в таком виде, что не посидиш, а сюда просто не зайдёш. Т.е. по новой делать ремонт, вместо семейного уголка спокойного, такая квартира у нас.

Микола живе, вірніше жив, ось цій квартирі на восьмому поверсі цього будинку. Зараз квартира непридатна до життя. Що не згоріло, то закаптилось. Його родина зазнала чисельні збитки. Але в той же час, розповідає погорілець, він не залишився один на один з бідою.

Микола Соболєв погорілець

-В частности мерия выделила по тысяче гривен на человека.

За гроші з міського бюджету тут розпочався і ремонт будинку. Комунальники розробили поетапний план дій. За тим планом, до кінця місяця відновлять сходову клітку і фасад будинку. Робити ремонт в квартирах будуть погорільці, кажуть у профільному департаменті, вони приватизовані і є приватною власністю.

Роман Нехорошков  директор Департаменту житлового господарства

-Эти квартиры на сегодняшний день отглушены от газа и после того как будут приобретены газовые плиты и вставлены окна, тогда будет рассматриваться вопрос о газоснабжении в эти квартиры.

У той час, говорить Роман Нехорошков, опалювальний сезон у будинку розпочнеться за графіком, але не в згорілих квартирах. Йдуть ремонтні роботи і в постраждалому від вибуху домі по вулиці Слинька. Його контур вже відновили. З одного боку встановили пластикові вікна.

Микола Меленцов головний інженер фірми забудовника

-Выполняются внутри отделочные работы штукатурка, шпаклёвка. Идёт устройство перегородок нарушенных, выполнены работы по замене стояков горячей и холодной воды и уже испытана канализация. Готовы принимать тепло и система теплоснабжения.

Всі роботи з ремонту будинку по вулиці Слинька закінчать у запланований термін, запевняють будівельники. Кажуть, в двадцятих числах грудня жителі відзначать своє друге новосілля, у себе в квартирах.