Володимир Зеленський і Прем’єр Нідерландів Рютте у Харкові відвідали метрошколу (відео)

02.03.2024 14:02   -

Харків відвідали Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте. Під час своєї робочої поїздки закордонний дипломат з Главою України оглянули об’єкти, що були понівечені російським ворогом під час обстрілів, місця трагедій, де загинули харків’яни. І вшанували пам’ять дітей, яких вбила росія.

Після Володимир Зеленський та Марк Рютте спустились в харківську підземку і завітали на уроки до учнів харківської метрошколи, що стала освітнім простором під землею для понад 2 тисяч учнів. Лише тут на станції метро «Університет» щодня навчаються 858 харківських дітей. Такі ж класи розгорнуті ще на 4 станціях метрополітену.

Після знайомства з реаліями в яких живе Харків Глава держави провів військову нараду. Йшлося про поточну ситуацію на фронті та потреби Збройних сил України. З ключового ж 1 березня Харків став майданчиком для підписання угоди про гарантії безпеки між Україною та Нідерландами. Протягом наступних 10 років Нідерланди обіцяють підтримку. А вже у 2024-му Україна від країни-партнера отримає військової допомоги на 2 млрд євро.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Згідно інформації Офісу Президента, угода, що була підписана передбачає надання Україні сучасного військового обладнання та підтримку оборонної промисловості. Серед пріоритетів – надання систем протиповітряної оборони, артилерії, бронетехніки, а також підтримку в морських і далекобійних спроможностей, зокрема, Повітряних сил.

ОСТАННІ НОВИНИ