Внесение изменений в бюджет — 2012

15.12.2012 19:35   -
Автор:

Дмитро Святаш народний депутат України

-Абсолютно неправильный, некачественный, который абсолютно не учитывает интересы регионов. В частности для города Харькова в нем практически ничего не предусмотрено. Ни одно наше замечание по поводу бюджета и выделения денег на метрополитен, на инфраструктуру города не учтены.

Депутати вносили свої пропозиції стосовно виділення коштів на Харків. Однак поки що у бюджеті передбачено тільки трохи більше двадцяти мільйонів гривень, — каже нардеп Валерій Писаренко.  Ці кошти підуть на соціально-економічний розвиток міста. Але їх необхідно значно більше. Окрім цього, на добудову станції метро "Перемога" Олексіївської лінії терміново необхідні кошти. Виділення їх з державної скарбниці- ще одна з першочергових цілей "харківського лоббі."

Валерій Писаренко народний депутат України

-Мы ежедневно практически находимся в режиме контакта и с Кабинетом Министров, и с профильными министерствами для того, чтобы показать сегодня необходимость завершения станции метро Победа. И выделения туда в первоочередном порядке финансирования.

Відстоювати інтереси Харкова у парламенті будуть шістнадцять депутатів. Чотирнадцять мажоритарників та двоє списочників. Вони сформували у Верховній Раді команду "За Харків!". Тепер спільними зусиллями будуть боротись за виділення коштів як для Харкова, так і для регіону, і для кожного округу, в якому їм довірили бути народними депутатами.