Визит к селянам

16.08.2012 11:51   -
Автор:

 

У невеличкому селі Зарожному, що на Чугуївщині, свято. Рівно шістдесят дев’ять років тому цю територію звільнили від німецьких окупантів. У цей день, вже за традицією, у селі проводять мітинг та покладають квіти до пам’ятника загиблим воїнам. Разом з ними і нардеп Дмитро Шенцев. Говорить, війна залишила по собі сум в багатьох родинах і його сім’я не виключення. Фронт пройшли і його батько, і обидва дідусі.

Дмитро Шенцев, народний депутат України:

— В этот день хочется сказать огромное спасибо и поклонится низко-низко всем нашим отцам, дедам, матерям, которые на фронте и в тылу ковали победу. И ценой собственной жизни, ценой собственной крови завоевали для нас право жить, право быть свободными.

Цим населеним пунктом Дмитро Шенцев опікується вже не перший рік, кажуть люди. І за його підтримки тут з’явився власний дитсадочок.

Людмила Скляренко, мешканка селища Зарожного:

— Сейчас у нас замечательное помещение, евроремонт. Родители молодые имеют возможность работать теперь, заниматься подсобным хозяйством зная, что дети под присмотром, в чистоте, в тепле.

Та під час спілкування нардепа з місцевими мешканцями було порушено чимало питань. Такі діалоги, говорять люди, завжди допомагають визначитися з тим, чого потребує селище. а результатом таких зустрічей стають зміни. На краще. Сьогодні ж жителі пожалілися, в них погані дороги. Через це підвезення балонів з газом — не регулярне. Ремонт шляхів вже стартував, повідомив Дмитро Шенцев. І реконструкцію їх мають завершити вже цього року.

Дмитро Шенцев ,народний депутат України:

— Все мы вместе, когда обьединим все усилия — я уверен, что не смотря на все проблемы. не смотря на все кризисные моменты — мы обязательно ежедневным трудом будем добиваться положительных результатов.

Олена Завгородня. «Харьковские Известия».