Вирішити правові питання та земельні спори

26.11.2012 18:35   -
Автор:

Кожен — зі своєю бідою. На прийом до народного депутата Ірини Бережної та почесного ректора університету внутрішніх справ Олександра Бандурки прийшло понад тридцять чоловік. Володимир Лапідус на прийомі не вперше.  

Володимир Лапідус відвідувач громадської приймальні

-Я купил дом, перевёл в нежилой фонд, заказал в Харькове проект. Получил документацию, согласовал и построил заводик.

Не так давно підприємство Володимира Лапідуса — відібрали рейдерським шляхом. Враховуючі, що закон на його боці, Ірина Бережна допомогла Наразі ця справа у апеляційному суді, очікується рішення. Чимало людей звертаються до приймальні нардепа саме з юридичних питань, які компетентно розтлумачують у ході зустрічі.

Валентин відвідувач громадської приймальні

-Конечно, она занимается юристпруденцией. И, конечно, неизвестно, какая должность будет в новом парламенте, в старом парламенте она именно в комиссии правозахисній. Поэтому, я считаю, что по адресу.

І це є так. Бо Ірина Бережна вже давно є заслуженим юристом України. Чимало було на прийомі і консультацій щодо грошових махінацій. Зверталися по допомогу люди, які вклали кошти у фінансові структури, та були ошукані. Ірині Бережній та Олександрові Бандурці у співпраці вдається знаходити виходи із різних ситуацій.

Олександр Бандурка почесний ректор Харківського національного університету внутрішніх справ

-А такий тандем. Ми обоє з нею юристи. І маємо великий досвід роботи не тільки у парламенті. Але і безпосередньо у різних конкретних справах: чи-то цивільно-правових, кримінально-правових, адміністративних.

Так само робота продовжується й у двох інших приймальнях Ірини Бережною. Громадяни можуть звертатись не лише з правових, а з інших питань.

Ірина Бережна народний депутат України

-У нас очень системный подход в приёмной. Потому что мы никогда не бросаем людей на пол-дороге в беде. И если к нам обратились и есть возможность помочь, если действительно правовая ситуация такова, что есть механизмы её решения — то, естественно мы, как взялись за эту проблему, так и доводим её до победного результата.

Олена Завгородня Євгеній Дроботов Харьковские Известия