Вихованці інтернату №2 зустрілись з зірками українського спорту

22.01.2013 18:30   -
Автор:

У інтернаті номер 2 — день спорту. За участю справжніх зірок. У гості до дітей завітали переможці великих змагань: чемпіонка світу з легкої атлетики Наталія Погребняк та Олімпійській чемпіон з важкої атлетики Олексій Торохтій.

Олексій Торохтій

-Наша обязанность, если мы пошли к спорту, если спорт нас воспитал, спорт нам что-то дал — мы должны передать следующему поколению.

Як прийшли до спорт та як вдалося досягти переможних результатів. Вихованці не змогли відпустити гостей без відповідей на ці запитання. Та спортсмени не проти такого спілкування. І самі влаштували дітям опитування: чи люблять вони активно проводити час.

Жанна Голубенко вихованка спеціалізованого навчально-виховного комплексу №2

-Я люблю на скакалках прыгать, чем-то заниматься. Энергии, силы прибавляет.

Юрій Гончаренко вихованець спеціалізованого навчально-виховного комплексу №2

-Отжиматься, качаться, приседать. Чтоб сильным стать.

А ще віднедавна на базі інтернату створили власну футбольну команду. Капітаном — став волонтер Кирило. Він двічі на тиждень проводить тренування у стінах закладу. І впевнений, що для цих дітей такі заняття — корисні.

Кирило Лучкін волонтер, тренер футбольної команди спеціалізованого навчально-виховного комплексу №2

-Мне нравиться работать с детьми. Мне кажеться, это у меня получается. Мне нравиться видеть счастье в их глазах. И немножко передать что-то футбольного.

Прищеплювати любов до спорту дітям волонтери будуть і надалі. І не лише у стінах цього закладу. У планах — організувати такі зустрічі і для учнів інших спеціалізованих закладів Харкова.

Світлана Багрич керівник Харківської обласної молодіжної організації "Харківський центр волонтерів"

-Чтобы дети проявили больше интереса к спорту, чтобы они конечно же, поверили в свои силы, потому что они могут достичь больших успехов. И конечно же повышения уровня здоровья.

Олена Завгородня Євген Карпенко Харьковские Известия