Відстрочка від мобілізації неможлива, але є одне “але”. Що відомо

29.06.2023 17:45   -

Право на відстрочку скасовано тим, хто має родичів з інвалідністю. Після підписання Зеленським цього закону, не служити можна буде лише в тому випадку, якщо в родині більше немає інших людей, здатних утримувати людину з інвалідністю.

До цього відстрочку від мобілізації можна було отримати за умов, якщо у військовозобовʼязаного є родич з інвалідністю I чи ІІ групи, це ж могло бути і підставою для звільнення в запас.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
До лав ЗСУ зможуть мобілізувати тих чоловіків, які мають родичів з інвалідністю. Дотепер відстрочку від мобілізації можна було отримати за умов, що у військовозобовʼязаного є родич з інвалідністю I чи II групи – дружина (чоловік), батьки або батьки дружини (чоловіка). Ця ж причина могла бути і підставою для звільнення в запас, якщо таких родичів має мобілізований до лав ЗСУ. 

А керуватимуться у територіальних центрах комплектування доповненням до Закону. Тепер у Законі України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» з’явився новий абзац зі словами «за умови, що такі особи з інвалідністю не мають інших працездатних осіб, зобов’язаних відповідно до закону їх утримувати».

ОСТАННІ НОВИНИ