Вибори у лiкарнi

28.10.2012 16:34   -
Автор:

У Ірини Чабан двадцять восьме жовтня – особливий день. Цього року вона голосує вперше у житті. Дівчина розповідає, що тиждень тому потрапила до лікарні. Але зробити свій вибір це їй не завадило.

Ірина Чабан голосує вперше

-Не очень переживала. Просто что в больнице – не очень приятная обстановка. Но хотя наши врачи сделали всё, чтобы прошло хорошо.

Усього у лікарні четвертої невідкладної допомоги проголосувало двісті сімдесят вісім пацієнтів. Хтось діставався до виборчої дільниці самостійно, дехто — за допомогою медперсоналу.

Сергій Зоречанець пацієнтка-виборець

-Вы знаете – мне понравилось. Голосование прошло спокойно, аккуратно. Всё хорошо.

Ніна Скорая пацієнтка-виборець

-Нормально. Всё спокойно, вежливо, быстро.

Вибори у лікарні мають відмінності  від звичайних, розповідають члени комісії. Виборців приводять невеличкими групами, аби не створювати натовпу. А ще на цій дільниці, на відміну від звичайних, не ведеться відеоспостереження.

Анатолій Максимюк голова комісії № 172

-По закону – на спецучастках видеонаблюдение не предусмотрено. Это не нарушение, а строго по закону.

Та є у медзакладі і ті виборці, які буквально прикуті до ліжка. Аби й вони змогли поставити галочку біля обраного кандидата, у лікарні організували спеціальну виїзну комісію. Усього вони відвідали п*ятдесят п*ять чоловік. Як і належить, у супроводі незалежних спостерігачів та міліції.

Олена Завгородня Сергій Перець Харьковские Известия