Вера, Надежда, Любовь

14.05.2012 17:56   -
Автор:

Віра, Надійка та Любов. Довго думати як назвати дівчаток молодій мамі не довелось, імена самі просились.  Сьогодні вони з лікарні поїхали додому, на Зміївщину до бабусі та дідуся, бо рідний батько від них відмовився. Молода мати Юлія Олешко мужня, і відразу вирішила, виховає малят сама.

Юлія Олешко,  матуся трійнят:

-Когда уже начались роды, страшно не было, как бы за себя не переживала, переживала за деток. Они маленькие были, крошечные, страшно было прикоснуться.

Юлія розповідає: спочатку було важкувато, усіх трьої нагодувати, поколисати, допомагав медперсонал. Вдома допоможуть рідні.

Олександр,  дядько трійнят:

-Будем помагать, а шо робить.

Молода мама та її доньки не залишились без уваги Зміївської адміністрації. Голова району Євгеній Мураєв сьогодні особисто привітав молоду маму. Для неї подарунок — квіти, для дівчат візочок-одразу на трьох. Говорить, що важко було знайти такий дитячий транспорт, адже лише два виробника у світі роблять візочки для трійні.

Євгеній Мураєв,  голова Зміївської райдержадміністрації:

-Слава Богу, сейчас государство повернулось лицом ко всем новорожденным детям по выплатам, они постоянно растут. Но все равно это очень сложно и ответственно растить троих детей, поэтому мы будем помогать во всех просьбах, с которыми к нам обратиться молодая мама.

Голова району Євгеній Мураєв пообіцяв Юлії Олешко отримати власну квартиру.

Євгенія Кутнова, Віктор Нозрачов., Харьковские Известия