Вбивство судді Володимира Трофимова і його родини

17.12.2012 17:58   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Жахливе вбивство сталося ось в цій квартирі будинку, що по Московському проспекту. Тут вбивці вирізали цілу родину судді Фрунзенського району.

У суботу родич сім'ї загиблих відчув недобре. Передчуття  не підвело. Вбивці жорстко вбили суддю Володимира Трофимова, його дружину Ірину, сина і його кохану. Усіх обезголовили. У під'їзд будинку, де все сталося, і сьогодні не пускають. Там працюють оперативники. Медпрацівник Валерія живе в домі навпроти. Жінка каже, навіть через декілька днів мурашки по шкірі пробігають.

Валерія медпрацівник, місцева мешканка

-Видела, они гуляли каждый день а теперь их нет. Я не знаю как гулять теперь, страшно очень в душе хоть и не знала. Наверное смертную казнь нужно возвращать это же не люди это, что показательно, собаку в живых оставить, а людей…

Олена медсестра, місцева мешканка

-Да вообще страшно, ужас. Это зверство какое-то.  Да вообще нужно смертную казнь вводить. Да, потому что такое творится в стране ужас какой-то.

Про родину судді місцеві жителі говорять — жили дружно і спокійно. Шику, притаманного людям даної професіі, не спостерігалося.

Галина пенсіонерка, місцева мешканка

-Хорошие, ничего не могу сказать. С соседями мы общались — нормальные люди. Очень богатые я бы не сказала, скромно ходили, скромно одевались в секонде. Богатые лоюди не одеваются в секонде.

Петро пенсіонер, місцевий мешканець

-Никогда никого не обижали, очень такие примерные люди, что можно ещё сказать — жалко людей.

Шкода і літніх батьків загиблого судді, продовжує пенсіонер Петро. Вони живуть в будинку навпроти, про смерть родичів їм не кажуть. 

сусідка батьків судді

-Нет они ничего не знают, и желательно, чтобы не знали потому что там покойного Сергея Владимировича отец лежит чуть ли не при смерти и мама на костылях. Поэтому от них всё это скрывается.

Розслідувати справу до Харкова приїхали з генпрокуратури. Озвучують три версії причини трагедії.

Віктор Пшонка Генеральний прокурор України

-Це вбивство пов"язане з професійною діяльностю Трофимова і його сімї, вбивство скоєне невстановленою особою з метою заловолодіння майном потерпілого. І відомо, що Трофімов займався колекціюванням і антикваріатом, а також третя версія вбивства — на замовлення.

Про те, що вбитий захоплювався антикваріатом підтверджує і ось це оперативного відео. Різноманітними Орденами, монетами і статуетками заповнена квартира судді.

Ігор Калінін голова служби безпеки України

-Он являлся известным нумизматом Украины, был известным за её пределами за пределами нашей страны. Соответственно прорабатывается и мероприятия связанные с его этой деятельностью за пределами нашего государства.

Слідів злому правоохоронці не виявили. Тому не відкидають можливість, що вбивця міг бути знайомий родини. Можливо, діяв не сам. Про жорстокість свідчить спосіб знущання — голови відрізані, але на місці злочину їх не було.

Віталій Захарченко міністр внутрішних справ України

-Одна ще людина була жива на момент відсічення голови. Три інши посмертно, це попередні висноки, зараз будуть додаткові питання поставленні. Але ж на трупах є сліди того, що причинені поранення.

Правоохоронці шукають катів та збирають усю інформацію. Вже навіть оголошено нагороду за надання правдивих свідчень у двісті тисяч гривень. Міліція просить водіїв, які 15 грудня проїздили по Московському проспекту від універмага Харків до вулиці Богдана Хмельницького, а також по вулицям Юр"євській, Куйбишева, Спартака, по провулку Юрьєвському надати копії записів з відеореєстраторів.

Ігор Бескровний, Євгеній Дроботов Харьковские Известия