Вбивць харківського судді і його родини досі не знайдено

10.01.2013 21:42   -
Автор:

Харківського суддю і його родину вірогідніше усього вбили через антикваріант. Це перша і основна версія вбивства, яку сьогодні опрацьовують правоохоронці. Друга, пов"язана з професійною діяльністю судді. Але вона менш вірогідна, каже генеральний прокурор України Віктор Пшонка, який сьогодні з міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченко приїхали до Харкова проінспектувати роботу слідчих.

Віктор Пшонка Генеральний прокурор України

-Все-таки із двох версій більш буде працювати і більш буде підтверджуватися версія про скоєння з метою заволодіння майном потерпілих. І ще є питання до версії, яка не повністю опрацьована що цей злочин був скоєний у зв’язку з професіональною діяльністю. Ви знаєте, така версія була, і ми її залишаємо в робочому стані.

Від версій ритуального вбивства і родинних чвар правоохоронці відмовилися. До версії вбивства через пограбування як основної, схиляються тому, бо з колекції судді зникли цінні монети. Які саме журналістам поки не називають. На питання навіщо ж грабіжникам були тоді голови потерпілих відповідають: в такий спосіб злодії могли замітати сліди.   

Василь Фаринник начальник Головного слідчого управління МВС України

-Ми знаємо, що дійсно злочинці мали з собою вогнепальну зброю, і тому одна із версій чому трупи обезголовлені і забрані, бо там можуть находитися сліди тих куль, які залишилися в головах.

Відомо одне, кажуть правоохоронці, вбивці професіонали. Вони до цього ретельно готувалися. Навіть заклеяли вуличні відеокамери у районі через які у них пролягав маршрут. А в квартирі не залишили жодних відбитків пальців.  

Віталій Захарченко Міністр внутрішніх справ України

-Злочинці намагалися якомога менше залишити слідів скоєння злочину, тобто своїх слідів. це говорить про те, що ці злочинці раніше скоювали злочини.

Розкрити резонансний злочин правоохоронці обіцяють найближчим часом. Впевненості їм додають, кажуть, факти, які в інтересах слідства поки вони не оприлюднюють. Завтра про хід слідства вони проінформують ще і президента України Віктора Януковича.

Олена Мітясова, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.