Валерий Писаренко просит Кабмин принять порядок компенсации за установку индивидуальных счетчиков на газ

24.01.2018 13:42   -
Автор:
Анатолій Рибальченко проживає по проспекту Перемоги, у будинку сімдесят сім. Нещодавно у їхньому домі, розповідає чоловік, газовики встановили один загальний лічильник. 
 
Анатолій Рибальченко харків'янин
 
Какие кубы нам выставляют – не поймешь. Один месяц столько, второй месяц столько. Поставили счетчик общий на дом, ни у кого никто и ничего не спрашивал. Поставили молча, потом смотрим квитанция пришла с показаниями счетчика. Ну, вы поставили, но вы же должны были пригласить людей, какие там были показания на счетчике – кто его знает. 
 
При цьому є закон про встановлення індивідуальних лічильників. Ними мають забезпечити мешканців, скаржиться чоловік, але черги чималі. Хто мав кошти, ті встановили індивідуальні лічильники, проте на пенсію у менше, ніж півтори тисячі гривень – це нереально. Більше того, побоюються люди, вони можуть не отримати передбаченої за це компенсації. Тож від імені всіх мешканців Анатолій Рибальченко прийшов на особистий прийом народного депутата Валерія Писаренка. Парламентар вже давно займається цією проблемою.
 
Валерій Писаренко народний депутат України 
 
В конце прошлого года это уже было небольшой нашей победой, что мы все-таки убедили парламент, что нецелесообразно насильно людям ставить счетчики, чтобы они получали платежки с необоснованными тарифами и оплатой. Поэтому парламент принял соответствующий закон, где, в принципе, решены две проблемы, которые существуют. Первая – это насильное установление счетчиков надомных запрещено, только по согласию собственников, то есть жильцов дома. И вторая – это индивидуальные счетчики. Теперь вы можете себе их установить и получить компенсацию из тарифа.
 
Однак порядку компенсації поки що немає, пояснює Валерій Писаренко. Тож, каже, домагатиметься аби в Уряді якнайшвидше його ухвалили.