В «Зеленом гаю» отпраздновали международный День мира

23.09.2019 11:46   -
Автор:
У Харкові відзначили міжнародний День миру. Святкування відбулось у парку Зелений гай, де юні харків’яни і звернулись з вимогою до дорослих — ми хочемо жити у мирі та злагоді.
 
Ярослав
 
День мира, ну, наверное чтоб все люди жили вместе. Потому, что сейчас вот идёт война на Донбассе, в Луганске. Надо, чтобы все жили дружно.
 
Богдан та Тетяна 
 
Сегодня в «Зелёном гаю» проходит акция в честь Дня мира. Мы этому очень рады, потому что считаем, что война- это плохо. Когда мир, мы радуемся, мы общаемся друг с другом и у нас всё есть.
 
Ксенія
 
Был концерт, рисовали все дети на асфальтах рисунки и делали подделки всякие. Ну, я пела сегодня песню «Дети и война». Мне она очень понравилась. Я не люблю, когда все на войне воюют  и не дружно там, ссорятся все.
 
Влад
 
Сегодня в парке мы также приняли в свои ряды новых миротворцев, был флэшмоб, мы запускали голубей.
 
Нещодавно мешканці Індустріального району звернулись з петицією до Харківського міського голови Геннадія Кернеса щодо комплексної реконструкції парку. Петиція набрала більше п’яти тисяч підписів, тож не пройшла повз уваги мера. Геннадій Кернес повідомив, що вже наступного року почнуться активні ремонтні роботи у «Зеленому гаї». 
 
Діана Казюта заступник директора КП «Об'єднання парків культури і відпочинку міста Харкова»
 
Наразі ми бачимо, що вже запущена перша черга реконструкції у парку «Зелений Гай». І ви можете побачити, що pараз проходить реконструкція алей. Проводиться світло і зараз чекаємо, що буде проведено облаштування дитячого майданчику і проведено облаштування площадки для вигулу тварин і також буде відновлена центральна алея.
 
Як повідомляють комунальники, після завершення реконструкції у 2020р., святкування міжнародного дня миру у парку «Зелений Гай» може стати традицією.